Aνάθεση εκπαιδευτικής επίσκεψης στην Πελοπόννησο

Πράξη 40η

του Γυμνασίου Νέας Κυδωνίας Χανίων στην Πελοπόννησο

Λάβαμε 2  προσφορές:

1)      Από το πρακτορείο «GOLD TOURS»  πού πληροί τις προϋποθέσεις της προκήρυξης.

2)        Από το πρακτορείο «GΙΑΝΝΟUDAKIS TRAVEL »  πού δεν πληροί τις προϋποθέσεις της προκήρυξης διότι : α) δεν αναφέρονται ρητά οι ημερομηνίες διανυκτερεύσεων σύμφωνα με το πρόγραμμα και β) το κόστος συμμετοχής ανά μαθητή είναι μεγαλύτερο σε σχέση με την πρώτη προσφορά.

Ως εκ τούτου κατοχυρώνεται η ανάθεση της εκδρομής στο πρακτορείο «GOLD TOURS»

Ο Διευθύντρια                              Ο πρόεδρος του Συλλόγου Γονέων και  Κηδεμόνων

Καδιανάκης Εμμανουήλ

Η  αρχηγός της εκδρομής