Aνάθεση εκδρομής Α’ τάξης στη Σητεία

Αρ.πρωτ. 171

ΠΡΟΣ

ΚΑΘΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΕΝΟ

Θέμα: ¨Αξιολόγηση προσφορών τουριστικών γραφείων για την εκπαιδευτική επίσκεψη της Α΄τάξης στη Σητεία.

Σας ενημερώνουμε ότι στις  21-2-2020 , ημέρα Παρασκευή   , συνήλθε σε συνεδρίαση η επιτροπή αξιολόγησης των προσφορών για την εκπαιδευτική επίσκεψη  του Γυμνασίου Νέας Κυδωνίας στη Σητεία , υπό την προεδρία της Διευθύντριας του Σχολείου κ. Ιωάννας Βουρεξάκη, παρουσία των  Καθηγητών κ. Σαπφώς Χριστινάκη και κ. Μαρίας Θεοδωρογλάκη, του εκπροσώπου του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων κ Εμμανουήλ Καδιανάκη και των προέδρων  των 4 τμημάτων της Α΄ τάξης , Δυνάμει της Υ.Α. 129287/Γ2/10-11-2011 (ΦΕΚ 2769 τΒ΄/2-12-2011 ) που ορίζει το καθεστώς των σχολικών εκδρομών.

Κατά την συνεδρίαση , αποσφραγίστηκαν  και αναγνώστηκαν  οι τρείς (03) κλειστές προσφορές των τουριστικών γραφείων. Επιλέχθηκε η προσφορά του γραφείου GOLD TOURS  ( επισήμανση με έντονη γραφή στον πίνακα) ως η πιο συνολικά συμφέρουσα από οικονομική και ποιοτική άποψη και ως συμβιβαστική με τους όρους της προκήρυξης.

Για τα παραπάνω συντάχθηκε η Πράξη 43η /21-2-2020  ( Βιβλίο Πράξεων του Διευθυντή )

Στον παρακάτω πίνακα φαίνονται οι επωνυμίες των τουριστικών γραφείων και οι προσφορές που αυτά κατέθεσαν.

ΕΠΩΝΥΜΙΑ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ

ΤΙΜΗ